درشهریورماه چه نمایش هایی روی صحنه هستند

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
 
نمایش‌های روی صحنه درشهریورماه استان اصفهان
 
"خرس" به نویسندگی آنتوان چخوف، با طراحی و کارگردانی سالار شاب که در فرهنگسرای هنر شاهین‌شهر رأس ساعت ۱۹:۴۵به روی صحنه می‌رود.
 
"اکیپ" به کارگردانی محسن آقا غدیری که رأس ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه صادق پور شهر کاشان
 
نمایش کوران به کارگردانی امیدنیازدر سالن اصلی تالار هنر
 
نمایش افرا به کارگردانی احسان جانمی در تالار استاد فرشچیان
 
باموفقیت واقبال تماشاگران اختتامیه نمایش های خود را برگزار کردند.
 
نمایش "ترانه‌ای برای آیدا" به نویسندگی حمیدرضا نعیمی و کارگردانی امین پناهی که تا ۱۹ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۴۵ می‌توان آن را در تماشاخانه اصفهان مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان دید.
 
نمایش "یک منشی پاره‌وقت" به نویسندگی محسن رهنما و کارگردانی ستاره حسینی که تا ۱۹ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۴۵ در سالن کوچک تالار هنر تماشاگران را فرامی‌خواند.
 
"در وصف آب" نام نمایشی به نویسندگی و کارگردانی سید روح‌الله فهیمی است که تا ۱۴ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به‌صورت رایگان در تالار بزرگ دبیرستان ادب به روی صحنه می‌رود.
 
نمایش"منهای دو" به نویسندگی ساموئل بنیشتریت با کارگردانی مجید عبد یزدان است و تا ۱۷ شهریورماه هرروز رأس ساعت ۱۹ در سالن حوزه هنری می‌توان آن را دید.
 
نمایش"مرگ در می‌زند" نوشته وودی آلن است و مهدی ایروانی کارگردانی آن را بر عهده دارد. این نمایش نیز تا ۱۸ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ تماشاگران را به سالن سوره فرامی‌خواند.
 
"دعوت"، نام نمایشی به نویسندگی غلامحسین ساعدی با کارگردانی سید مهدی فولادگر است که تا ۱۸ شهریورماه هرروز رأس ساعت ۱۹ در تماشاخانه اصفهان می‌توان به تماشای آن نشست.
 
برای دیدن نمایش "اعترافاتی درباره زنان" فقط تا ۱۱ شهریورماه فرصت هست. این نمایش به نویسندگی محمد امیر یاراحمدی با طراحی و کارگردانی میلاد معینی هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در مجموعه هنری آسمان نجف‌آباد اجرا می‌شود.
 
تماشاخانه نگاه نجف‌آباد تا ۱۶ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ میزبان اجرای نمایش "سوته دلان" نوشته زنده‌یاد علی حاتمی است. امیر قیطاسی طراحی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد.
 
سالن تئاتر آموزشگاه هنرهای نمایشی صحنه سهای شاهین‌شهر تا ۱۲ شهریورماه میزبان اجرای نمایش شاد و موزیکال "خاله‌سوسکه" است. اکبر کشانی کارگردانی این نمایش را که هر شب رأس ساعت ۲۰ به روی صحنه می‌رود، بر عهده دارد.
 
نمایش "خرس آرکانزاس" به نویسندگی اوراند هریس و کارگردانی محمدرضا وزیری را تا ۱۷ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۱ در سالن سینمای مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان می‌توان دید.
نمایش طربنامه شهر هرت به کارگردانی حسینعلی عمادی در باغ نور اصفهان هرشب ساعت ۲۰ روی صحنه است.
 
نمایش کمدی "شاهرخ خان" به کارگردانی مجید کاشی فروشان تا ۱۸ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در هنرستان هنرهای زیبای پسران اجرا می‌شود.
 
نمایش کمدی "قلی و ننه قلی" به نویسندگی و کارگردانی علیرضا خانی نیز تا ۱۲ شهریورماه در سالن شیخ بهایی شاهین‌شهر به روی صحنه می‌رود.
 
ضمناٌ به مناسبت فرارسیدن ماه محرم تا پایان ماه صفرشاهد اجراهای آیینی و مذهبی در استان اصفهان خواهیم بود.

نوشته شده توسط:هوشنگ جمشیدیان - 31 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۷
برچسب ها: