Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/index.php:1) in /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 34

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/index.php:1) in /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 34
صحنه های نمایش همچنان گرم از حضور هنرمندان تئاتر اصفهان - انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان

صحنه های نمایش همچنان گرم از حضور هنرمندان تئاتر اصفهان

بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۷


??نمایش‌های روی صحنه مردادماه ۱۳۹۷
?امروز آخرین روز اجرای نمایش عروسکی "یک سبد صبوری" به کارگردانی رزیتا کروندی است. این نمایش رأس ساعت ۱۹ در سالن سوره حوزه هنری اصفهان اجرا می‌شود.


?اجرای نمایشی به نام "شاهرخ خان" نیز از دیروز در هنرستان هنرهای زیبای پسران آغازشده است. مجید کاشی فروشان کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد و برای دیدن آن می‌توان تا ۱۸ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به این هنرستان رفت.

?"عینهو شب که سیاس" نام نمایشی به کارگردانی مهرزاد مشکل گشاست که تا ۱ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در سالن تماشاخانه اصفهان به روی صحنه می‌رود.
 
?فرهنگسرای کوثر این روزها میزبان نمایش کمدی "قلی و ننه قلی" است. علیرضا خانی نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده داشته و تا ۲ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰  می‌توان آن را تماشا کرد.

?اجرای نمایش "اکیپ" به کارگردانی محسن آقا قدیری که از ۱۹ مردادماه در خانه تئاتر کاشان آغازشده تا پایان مردادماه ادامه دارد. این نمایش هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

?"مبارک و غول چراغ جادو" تئاتری کمدی است که از ۱۷ مردادماه اجرای خود را در تماشاخانه ارغوان شهرضا آغاز کرده و تا ۲۶ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شود.

?نمایش کمدی "داماد خوش‌شانس ۳" تا ۲۶ مردادماه هرروز رأس ساعت ۱۸:۳۰ در تالار فرهنگ کاشان تماشاگران را فرامی‌خواند.

?سالن نمایش اصفهان، تا ۲۹ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ میزبان نمایش "نگاهمان می‌کنند" به کارگردانی معین‌الدین عشاقی است.

?نمایش "معرکه در معرکه" به کارگردانی احمد شکرانه نیز تا ۳۰ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه نگاه نجف‌آباد اجرا می‌شود.

?"کوران" نام نمایشی به کارگردانی امید نیاز است که تا ۲ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در سالن اصلی تالار هنر به روی صحنه می‌رود.

?نمایش "از خواستگاری متنفرم نه از چخوف" با کارگردانی محمدرضا بیگدلی تا ۲ شهریور هرروز رأس ساعت ۱۹ در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می‌رود.

?نمایش "افرا" به کارگردانی احسان جانمی، تا ۳ شهریورماه هرروز رأس ساعت ۱۹:۴۵ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان اجرا می‌شود.

?"شهر هرت" نام نمایش شاد و موزیکالی به کارگردانی هادی کیانی و حسینعلی عمادی است که تا ۴ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در مجموعه باغ نور به روی صحنه می رود.
?نمایش اسد از امروز۲۶ مرداد در سالن آمفی تئاتر سوره به اجرا می رود


نوشته شده توسط:هوشنگ جمشیدیان - 34 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۴
برچسب ها: