صحنه های نمایش همچنان گرم از حضور هنرمندان تئاتر اصفهان

بدون دیدگاه
جمعه - ۲۶ مرداد ۱۳۹۷


😊👈نمایش‌های روی صحنه مردادماه ۱۳۹۷
👈امروز آخرین روز اجرای نمایش عروسکی "یک سبد صبوری" به کارگردانی رزیتا کروندی است. این نمایش رأس ساعت ۱۹ در سالن سوره حوزه هنری اصفهان اجرا می‌شود.


👈اجرای نمایشی به نام "شاهرخ خان" نیز از دیروز در هنرستان هنرهای زیبای پسران آغازشده است. مجید کاشی فروشان کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد و برای دیدن آن می‌توان تا ۱۸ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به این هنرستان رفت.

👈"عینهو شب که سیاس" نام نمایشی به کارگردانی مهرزاد مشکل گشاست که تا ۱ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در سالن تماشاخانه اصفهان به روی صحنه می‌رود.
 
👈فرهنگسرای کوثر این روزها میزبان نمایش کمدی "قلی و ننه قلی" است. علیرضا خانی نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده داشته و تا ۲ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰  می‌توان آن را تماشا کرد.

👈اجرای نمایش "اکیپ" به کارگردانی محسن آقا قدیری که از ۱۹ مردادماه در خانه تئاتر کاشان آغازشده تا پایان مردادماه ادامه دارد. این نمایش هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

👈"مبارک و غول چراغ جادو" تئاتری کمدی است که از ۱۷ مردادماه اجرای خود را در تماشاخانه ارغوان شهرضا آغاز کرده و تا ۲۶ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ اجرا می‌شود.

👈نمایش کمدی "داماد خوش‌شانس ۳" تا ۲۶ مردادماه هرروز رأس ساعت ۱۸:۳۰ در تالار فرهنگ کاشان تماشاگران را فرامی‌خواند.

👈سالن نمایش اصفهان، تا ۲۹ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ میزبان نمایش "نگاهمان می‌کنند" به کارگردانی معین‌الدین عشاقی است.

👈نمایش "معرکه در معرکه" به کارگردانی احمد شکرانه نیز تا ۳۰ مردادماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه نگاه نجف‌آباد اجرا می‌شود.

👈"کوران" نام نمایشی به کارگردانی امید نیاز است که تا ۲ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در سالن اصلی تالار هنر به روی صحنه می‌رود.

👈نمایش "از خواستگاری متنفرم نه از چخوف" با کارگردانی محمدرضا بیگدلی تا ۲ شهریور هرروز رأس ساعت ۱۹ در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان روی صحنه می‌رود.

👈نمایش "افرا" به کارگردانی احسان جانمی، تا ۳ شهریورماه هرروز رأس ساعت ۱۹:۴۵ در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان اجرا می‌شود.

👈"شهر هرت" نام نمایش شاد و موزیکالی به کارگردانی هادی کیانی و حسینعلی عمادی است که تا ۴ شهریورماه هر شب رأس ساعت ۲۰:۳۰ در مجموعه باغ نور به روی صحنه می رود.
👈نمایش اسد از امروز۲۶ مرداد در سالن آمفی تئاتر سوره به اجرا می رود


نوشته شده توسط:هوشنگ جمشیدیان - 34 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸
برچسب ها: