Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/index.php:1) in /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 34

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/persian-gravity-forms/index.php:1) in /home2/esfaha14/public_html/wp-content/plugins/userpro/index.php on line 34
نمایش «مرشد عباس» در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان - انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان

نمایش «مرشد عباس» در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۷

به همت محمدرضا بزرگ زاد نمایش «مرشد عباس» در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان به صحنه رفت .

به همت محمدرضا بزرگ زاد نمایش «مرشد عباس» در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان به صحنه رفت نمایش «مرشد عباس» با نویسندگی ، طراحی و کارگردانی محمدرضا بزرگ زاد از ۹ الی ۲۵ آبان ماه در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان روی صحنه است.

 نمایش «مرشد عباس» تا ۲۵ آبان در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان ساعت ۱۹ اجرا می‌شود در این نمایش ترکیبی از بازیگران جوان و پیشکسوتان کنار هم قرار دارند.

این نمایش درامی اجتماعی با تاکیداتی بر رفتار گرایی دینی است که در بستری رئالیستی قصه خود را برای مخاطب تعریف می‌کند.

نقش‌ها ترکیبی از بازیگران پیشکسوت و جوان را در کنار هم قرار داده است که می‌توان به‌ عنوان یکی از ویژگی‌های اجرای این نمایش از آن نام برد. حضور بازیگرانی چون حسن جویره، جهانگیر نکویی، رویا زیرک قشقایی، در کنار بازیگرانی از جمله محسن احمدی نیک، احمدرضا سلیمانی، سپیده مظاهری، نسترن باقری، فرهود بختیار وند و جمعی دیگر از بازیگران جوان ترکیب منحصر به فردی به لحاظ در کنار هم قرارگرفتن ۳ نسل از بازیگران تئاتراصفهان در یک اجرا را رقم زده است.

با توجه به تاکید گروه به منظور تولید اثری نشات گرفته از مسائل و زبان مردم و البته با توجه به مختصات فنی تئاتر به نظر می‌رسد نمایش «مرشد عباس» در زمینه ارتباط با مخاطب تجربه موفقی را پشت سر بگذارد .

انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان 


نوشته شده توسط:هوشنگ جمشیدیان - 34 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۱
برچسب ها: