اجرای نمایش “دام” در تالار هنر اصفهان

بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۶ بهمن ۱۳۹۶
اجرای نمایش “دام” در تالار هنر اصفهان

نمایش "دام" به نویسندگی تادئوش روژه ویچ با طراحی و کارگردانی اسماعیل موحدی تا پایان بهمن ماه در تالار هنر اصفهان بروی صحنه است.تادئوش روژه ویچ نویسندۀ لهستانی این نمایشنامه در "دام" زندگی فرانتس کافکا، یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان ادبیات داستانی جهان را شرح داده است.

اجرای نمایش "دام" در تالار هنر اصفهانبه گزارش خبرگزاری سایت انجمن نمایش اصفهان و به نقل از اسماعیل موحدی کارگردان نمایش "دام" این اثر تا پایان بهمن ماه در تالار هنر اصفهان بروی صحنه است.

 

اسماعیل موحدی در این باره می گوید: تادئوش روژه ویچ نویسندۀ لهستانی این نمایشنامه در "دام" زندگی فرانتس کافکا، یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان ادبیات داستانی جهان را شرح داده است. در "دام" به رخدادهای شخصی زندگی کافکا مثل ماجرای ترس او از پدرش و نامزدهایی که داشته و تاثیر این ترس ها در خلق آثار و روابطش با زنانی همچون فلیسه ،گرتا و جانا اسلویک در این نمایشنامه اشاره شده است، همچنین سبک آن در فضای اکسپرسیونیسم و سوررئالیسم است.

 

معین الدین عشاقی، اسماعیل موحدی، قادر طباطبایی، میلاد فروتنیان، افسانه فتاحی، ستاره تبریز زاد، محمد محمدی، نورا موسوی نور، ملیکا مهربان، هاجر کفیل، مریم روستایی، حدیث اعراب، امیرمسعود میرمجربیان، آرسام ملاح زاده و مسیح فقیهی نیا بازیگران این نمایش هستند .

 

نمایش "دام" به نویسندگی تادئوش روژه ویچ با طراحی و کارگردانی اسماعیل موحدی تا پایان بهمن ماه هرشب ساعت ۱۸:۴۵ در تالار هنر اصفهان بروی صحنه است.


نوشته شده توسط:مجتبی طالبی - 168 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹۴
برچسب ها: