اجرای نمایش “دختران بابا آنتوان” در تالار هنر اصفهان

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ آذر ۱۳۹۶
اجرای نمایش “دختران بابا آنتوان” در تالار هنر اصفهان

نمايش "دختران بابا آنتوان" به روایت سعید محسنی از 9 تا 29 آذرماه هر روز ساعت 17:45 در سالن كوچك تالار هنر به اجرا در خواهد آمد.

اجرای نمایش "دختران بابا آنتوان" در تالار هنر اصفهانبه گزارش خبرگزاری سایت انجمن نمایش اصفهان و به  نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، این نمایش به روایت سعید محسنی از ۹ تا ۲۹ آذرماه هر روز ساعت ۱۷:۴۵ در سالن کوچک تالار هنر به اجرا در می آید.

 

نمایش "دختران بابا آنتوان" یک کمدی شهری در سه ربع پرده از چندین و چند پرده از نمایشنامه های آنتوان چخوف است که اجرا می شود.
نینای "مرغ دریایی"، سونیای "دایی وانیا"، مادام رانوفسکی جوانِ "باغ آلبالو"، نادنکای "ایوانف" که بعد از اتمام نمایشنامه متولد شده است و ایرنای "سه خواهر"، به شکل تصادفی در کوپۀ قطاری به سوی دیار مسکو با هم همسفر هستند که قطار خراب می شود و آن ها مجبور می شوند موقتا به مهمان خانه ای در میان راه بروند. در مهمان خانه گوشی تلفن مشکوکی پیدا می کنند که مدام زنگ می خورد و وقتی آن را جواب می دهند اتفاقاتی رخ می دهد.


زینب گیوی، دریا شیخ اسدی، نازنین گودرزی، شادی تیموری، مهدی جوانمردی و ریحانه سادات ناجی از جمله بازیگران این نمایش هستند.

 

علاقه مندان برای تهیه بلیط و تماشای این نمایش می توانند به سایت www.partakticket.com مراجعه کنند.


نوشته شده توسط:نفیسه سادات ناجی - 4 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷۹
برچسب ها: