گروه تئاتر جلفا نمایش « اوبوشاه » در تماشاخانه اصفهان به روی صحنه می رود

بدون دیدگاه
شنبه - ۳۱ تیر ۱۳۹۶
نمایش « اوبوشاه » در تماشاخانه اصفهان به روی صحنه می رود

نمایش « اوبوشاه » به نویسندگی آلفردژاری و کارگردانی اسماعیل موحدی کاری از گروه تئاتر جلفا از 1 الی 15 مرداد ماه 1396 در تماشاخانه اصفهان ، مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به روی صحنه می رود .

نمایش « اوبوشاه » در تماشاخانه اصفهان به روی صحنه می رود به گزارش خبر گزاری انجمن نمایش اصفهان و به نقل از اسماعیل موحدی کارگردان نمایش " اوبو شاه " این اثر که توسط گروه تئاتر جلفا تهیه و ساخته شده است و در بخش مدرسین جشنواره بین المللی تاتر دانشگاهی شرکت داشته است از تاریخ ۱ الی ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ در تماشاخانه اصفهان ، مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان به روی صحنه می رود .

 

اسماعیل موحدی در این گفتگو در رابطه با موضوع نمایش می گوید: پنج آشپز در حال پخت و پز و کارهای روزانه ی خود تصمیم می گیرند ماجرای جاه طلبی ها و کشتار اوبوشاه را با ادوات آشپزی اجرا کنند…
همچنین وی در رابطه با شیوه اجرایی نمایش اوبوشاه افزود : این اثر با استفاده از شیوه اجرایی برشت کارگردانی شده است . او سبک این اثر را رئالیسم عنوان کرد و در بعضی از صحنه ها که بیشتر به فانتزی نزدیک است از سورئالیسم نیز بهره برده است . 

 

محمدرضا قاسمی، عارف محمودی، رضا مرادی زاده، حمیدرضاکردسیچانی، محمد سارانی نژاد از جمله بازیگران نمایش اوبوشاه هستند. همچنین محمدعلی میاندار و امیرصفایی پور به عنوان "مشاوران کارگردان"  محمدرضاقاسمی "دستیار کارگردان"  داریوش امیری " مدیر صحنه "  محمدمحمدی "پخش موسیقی و افکت"  مسعود صادقی "دستیار صحنه"  جواد رضایی "آهنگساز"  نیما پیراسته " طراح پوستر وبروشور"  سعیده کمالی "امور رایانه" از دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند . 

 

نمایش « اوبوشاه » از ۱ الی ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه اصفهان ، مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان واقع در خیابان توحید به روی صحنه می رود .
 


نوشته شده توسط:مجتبی طالبی - 168 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۶۵
برچسب ها: