نمایش “سالن شماره صفر” در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می رود

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نمایش “سالن شماره صفر” در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می رود

نمایش "سالن شماره صفر" به نویسندگی کیانوش ابراهیمی و کارگردانی حمیدرضا یحیی آبادی کاری از گروه تئاتر زندگی از 1 لغایت 12 خرداد ماه 1396 در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می رود .

نمایش "سالن شماره صفر" در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می رودبه گزارش خبرگزاری سایت انجمن نمایش اصفهان و به نقل از کارگردان نمایش حمیدرضا یحیی آبادی، این نمایش از ۱ لغایت ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۶ در مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان به روی صحنه می رود .

 

حمیدرضا یحیی آبادی در رابطه با موضوع این نمایش می گوید: سبک و شیوه اجرایی این نمایش سورئال است . زنی با نیت قبلی و به قصد انتقام با نقشه ای که از قبل طراحی کرده است وارد مجموعه ای آزمایشی می شود.مجموعه ای که شوهر او قبل از مرگ در آنجا کار می کرده است.

این در حالیست که زن متهم به قتل شوهرش شده است و از بیماری اسکیزو افکتیو رنج می برد.

با ورود زن به مجموعه، ما شاهد زندگی افراد آنجا می شویم و در پایان متوجه می شویم که زن قاتل شوهر خود نیست.

 

حمیدرضا یحیی آبادی، مهسافهیم پور، امیرحسین خامسی پور، ریحانه ناجی، رضا معینی کیا، نوید تجلی از جمله بازیگران این نمایش می باشند و بهاره آقاداود به عنوان دستیارکارگردان در این اثر همکاری دارد .

 

نمایش "سالن شماره صفر" از ۱ لغایت ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۶ هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در سالن اصلی مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان واقع در خیابان توحید به روی صحنه می رود .


نوشته شده توسط:مجتبی طالبی - 168 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۰
برچسب ها: