نمایش کمدی “شیش و بش” در آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه رفت

بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
نمایش کمدی “شیش و بش” در آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه رفت

نمایش کمدی "شیش و بش" به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی اسماعیل رهنما کاری از گروه ستارگان شهر از تاریخ 17 اردیبهشت لغایت 22 اردیبهشت سال جاری در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه می رود .

نمایش کمدی "شیش و بش" در آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه رفتبه گزارش خبرگزاری سایت انجمن نمایش اصفهان و به نقل از اسماعیل رهنما کارگردان نمایش کمدی شیش و بش این نمایش از تاریخ ۱۷ اردیبهشت لغایت ۲۲ اردیبهشت سال جاری در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه می رود .

رهنما در رابطه با موضوع این نمایش به خبرنگار انجمن نمایش گفت : کشمکش هایی بر سر خرید مغازه ای در بازارچه که سر انجام به ازدواج اعضای دو خانواده ختم می شود رخ می دهد. کمدی این نمایش بر اثر سوتفاهم اتفاق می افتد و در اصل یک کمدی اشتباهات است .

 

وی افزود قصد دارد این نمایش را در جشنواره تئاترنطنز شرکت دهد و بعد از ماه مبارک رمضان درتالار شیخ بهایی شاهین شهر و تالار فرشچیان اصفهان و تالار هنر جهت اجرا پیشنهاد دهد .

 

اسماعیل رهنما، فرزاد قاسمی، آذر قاسمی، عباس فخری، مهدی غنیزاده، یلدا مرادی، سجاد رهنما، علی قاسمی، مهدی توکلی، ناهید عابدی، احمد ایزدی، رامین کیانی، غزاله فخری، لاله بالانج پور، از جمله بازیگران این نمایش می باشند .

فهیمه قاسمی (پوستر وبروشور) فاطمه کریمی (دسیار لباس) هاشم شمس (طراح لباس) زهرا حسینی (چهره پرداز) مریم فولادی (منشی صحنه) سید امین میرلوحی (موسیقی) داوود احمدی (سه تار).اصغر قاسمی، محمد صفری، علیرضا رهنما، مصطفی نیکان (مسئول صحنه) محسن مختاری (طراح و ساخت دکور) مجتبی کیانی (مشاور کارگردان و مدیر گروه) از دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند .

 

اسماعیل رهنما نویسندگی و کارگردانی نمایش هایی از قبیل سرباز فراری، لفت تلگرام، هرکی ب هرکی، مطب آمیتاباچان، را در کارنامه هنری خود دارد . وی در آخر افزود: امیدوارم از طرف مسئولان و دولت مردان به هنر تئاتر بهای بیشتری داده شود، مخصوصا به تئاتر شهرستانها .

 

نمایش کمدی "شیش و بش" از تاریخ ۱۷ اردیبهشت لغایت ۲۲ اردیبهشت سال جاری هر شب ساعت ۲۰ در سالن آمفی تئاتر شهدای هنرمند فلاورجان به روی صحنه می رود .


نوشته شده توسط:مجتبی طالبی - 168 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۴
برچسب ها: