مروری بر نمایش های گذشته ” پیت نفت ” نمایشی که در تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفت

بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

" پیت نفت " نمایشی که در تالار هنر اصفهان به روی صحنه رفت .به گزارش خبرگزاری سایت انجمن هنرهای نمایشی استان اصفهان و به نقل ازهومن حیدری کارگردان نمایش " پیت نفت " اثری که به سفارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری اصفهان ساخته و در  سال ۱۳۹۲ به روی صحنه رفت .


کارگردان نمایش در رابطه با موضوع آن می گوید : این نمایش داستان زن و مردی است که برای زیارت راهی می شوند اما در راه شوهر که از قبل در جنگ بوده و موج انفجار او را گرفته بوده، با ورود به خاک خوزستان دوباره حال و هوای جنگ به سراغ او می اید و از حالت طبیعی خارج می شود و در همین میان از همسر خود دور می شود و او را گم می کند ، بعداز مدتی که حالش کمی بهتر می شود می فهمد درست جایی ایستاده است که سالها قبل برادرش را در همان مکان از دست داده است .
هومن حیدری در رابطه با سبک و شیوه ی نمایش خود می گوید این نمایش در یک فضای ذهنی ( اکسپرسیونیستی )اجرا شده است .


رویا قشقایی، هومن حیدری و علی عطایی بازیگران این اثر و مهدی یزدانی ، امیر هرمزی ، ایمان مومنی ، بهاره اصفهانی ، زینب نصر، عاطفه غلامپور و مهدی مظاهری عوامل اجرایی این نمایش بوده اند . 


نمایش " پیت نفت " به کارگردانی ونویسندگی هومن حیدری در تاریخ ۲۰ الی ۲۹ مهر ماه سال ۱۳۹۲ در سالن کوچک تالار هنر واقع در میدان لاله به روی صحنه رفت .


نوشته شده توسط:زهرا حیدری - 29 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۹
برچسب ها: